The journey of a thousand miles begins with a single step
- Ukendt
- Ukendt
IPA afspritningsklude
til desinficering og afrensning
Kan benyttes til desinficering af
hænder og afrensning af alle former
for elektronisk udstyr
og er sikkert at bruge på langt
de fleste plasttyper.
Fnugger ikke.
Knapcelle 371 ur batteri SR69 ø9,5x2,1
Knapcelle 371 ur batteri SR69 ø9,5x2,1

Specifikationer:
Pakning med 1 stk.
Spænding: 1,55V
Kapacitet: 44mAh
Model: 371 / SR69
Dimensioner: ø 9,5mm x 2,1mm
Vægt: 0,6g
Type: Sølvoxid
Fandt du batterierne du søgte, køb/bestil nu , ellers kontakt salgsafdelingen på tlf. 9710 1188 eller send en e-mail til mail@cypax.dk
Hvis batteriet sidder i udstyr, som ikke bruges igennem længere tid, bør man tage det ud, for at undgå lækage på batteriet,
og dermed ætsning og ødelagt udstyr til følge.
Undgå miljøforurening og værdifulde ressourcer går tabt.
Batterier indeholder stoffer, som er skadelige for naturen. Men råstoffer som bl.a. nikkel, cadmium og bly kan udvindes og blive genanvendt.
Brugte batterier og battericeller skal afleveres i en genbrugsbeholder til batterier, og må ikke smides ud i skraldespanden.
12,48
/ v. antal 5
Alle priser er DKK excl. moms
V. antal | Pris DKK |
---|---|
5 | 12,48 |
10 | 9,98 |
50 | 8,74 |
100 | 7,80 |
Lager | Fjernlager |
---|---|
5 |
Mindste salg: | 5 stk |
Sælges i multipla á | 5 stk |
Vores Web viser kun et lille udpluk af det brede program af elektronikkomponenter og udstyr vi kan leverer fra vores agenturer og samarbejdspartner, så kan du ikke finde det du søger, kontakt os.