Det er utroligt så skadeligt det er for et godt hoved at beskæftige sig med noget dumt.

- Goethe

Black Friday 2022 - Spar 300 kr. på Hakko FM206 3 ports multi rework station

Tilbuddet gælder fra 00:00-24:00
fredag den 25. november 2022
så længe lager haves

FM206 3 ports
multi rework station

FM206 – 3 ports multi rework station - Rigtig mange udviklere og reparatoerer arbejder efterhaenden med så små komponenter, at fine loddespidser, tynd varmluft stråle og hot twezers er blevet en daglig nødvendighed. Hakkos FM-206 kan klare alt dette og tilmed udlodde through-hole komponenter med den indbyggede udloddestation. Det hele optager ikke mere bordplads end 16x13x24 cm. Der er virkelig tale om en lille kæmpe

Hakkos "lille kæmpe"
er født som 3-In-One station.
Loddestation, udloddestation
og hot air station.

Derudover er der mulighed
for brug af to forskellige
Hot Tweezere og et par
andre loddekolber.

Hakko FM-206 leveres med loddebolt FM-2027 og stander, komplet udloddehåndtag FM-2024 inklusiv stander og endelig FM-2029 varmluftshåndtag. Udloddehåndtaget kan anvendes såvel som pistol, som in-line håndtag, alt efter hvad opgaven kræver.

8.395 kr.

Normal pris for alle 3 stationer
11.395, - kr.
(Alle priser er ex. Moms)

Køb her

 

OPTIC DUPLEX PATCH KABEL LC-ST 2m ORANGE

OPTIC DUPLEX PATCH KABEL LC-ST 2m ORANGE

Varenr:52.003.0213.03
RoHS
OPTIC DUPLEX PATCH KABEL LC-ST 2m ORANGE
Fiber optical network cable LC-ST
Multimode 50/125u duplex
Connection 1, LC plug
Connection 2, ST plug
Kink protected
Insertion loss <= 0,3 dB
 
 
88,20 / v. antal 1
Alle priser er DKK excl. moms
V. antal Pris DKK
1 88,20
10 44,10
50 36,75
100 33,08
Lager Fjernlager
1

Fandt du ikke hvad du søgte:

Kontakt os HER

Vores Web viser kun et lille udpluk af det brede program af elektronikkomponenter og udstyr vi kan leverer fra vores agenturer og samarbejdspartner, så kan du ikke finde det du søger, kontakt os.