Opto patch kabler

Varenummer Produkt Antal Priser DKK Lager FjernlagerLevering 3-5 dage Bestil
OPTIC DUPLEX PATCH KABEL LC-LC 2m ORANGE 52.003.0211.03 OPTIC DUPLEX PATCH KABEL LC-LC 2m ORANGE
Fiber optical network cable LC-LC
Multimode 50/125u duplex
Connection 1, LC plug
Connection 2, LC plug
Kink protected
Insertion loss <= 0,3 dB
Varenr:52.003.0211.03
RoHS
1
10
50
100
88,20
44,10
36,75
30,63
1
OPTIC DUPLEX PATCH KABEL LC-SC 2m ORANGE 52.003.0212.03 OPTIC DUPLEX PATCH KABEL LC-SC 2m ORANGE
Fiber optical network cable LC-SC
Multimode 50/125u duplex
Connection 1, LC plug
Connection 2, SC plug
Kink protected
Insertion loss <= 0,3 dB
Varenr:52.003.0212.03
RoHS
1
10
50
100
88,20
44,10
36,75
30,63
1
OPTIC DUPLEX PATCH KABEL LC-ST 2m ORANGE 52.003.0213.03 OPTIC DUPLEX PATCH KABEL LC-ST 2m ORANGE
Fiber optical network cable LC-ST
Multimode 50/125u duplex
Connection 1, LC plug
Connection 2, ST plug
Kink protected
Insertion loss <= 0,3 dB
Varenr:52.003.0213.03
RoHS
1
10
50
100
88,20
44,10
36,75
30,63
1
OPTIC DUPLEX PATCH KABEL SC-SC 2m ORANGE 52.003.0222.03 OPTIC DUPLEX PATCH KABEL SC-SC 2m ORANGE
Fiber optical network cable SC-SC
Multimode 50/125u duplex
Connection 1, SC plug
Connection 2, SC plug
Kink protected
Insertion loss <= 0,3 dB
Varenr:52.003.0222.03
RoHS
1
10
50
100
88,20
44,10
36,75
30,63
1
OPTIC DUPLEX PATCH KABEL SC-ST 2m ORANGE 52.003.0223.03 OPTIC DUPLEX PATCH KABEL SC-ST 2m ORANGE
Fiber optical network cable SC-ST
Multimode 50/125u duplex
Connection 1, SC plug
Connection 2, ST plug
Kink protected
Insertion loss <= 0,3 dB
Varenr:52.003.0223.03
RoHS
1
10
50
100
88,20
44,10
36,75
30,63
1
OPTIC DUPLEX PATCH KABEL ST-ST 2m ORANGE 52.003.0233.03 OPTIC DUPLEX PATCH KABEL ST-ST 2m ORANGE
Fiber optical network cable ST-ST
Multimode 50/125u duplex
Connection 1, ST plug
Connection 2, ST plug
Kink protected
Insertion loss <= 0,3 dB
Varenr:52.003.0233.03
RoHS
1
10
50
100
88,20
44,10
36,75
30,63
1

Fandt du ikke hvad du søgte:

Kontakt os HER

Vores Web viser kun et lille udpluk af det brede program af elektronikkomponenter og udstyr vi kan leverer fra vores agenturer og samarbejdspartner, så kan du ikke finde det du søger, kontakt os.